עבודת הפיזיותרפיסט

פיזיותרפיסטית היא אשת המקצוע אליה פונים אנשים אשר נפגעו גופנית כתוצאה מסיבות שונות: פציעות מתאונת דרכים או נפילה, פגיעות כתוצאה משבץ או אוטם שריר הלב וכדומה. באמצעות הידע והכלים המקצועיים שיש ברשות הפיזיותרפיסטית היא מסייע בשיקום וריפוי של אותם האנשים ועשה זאת באמצעות שיטות אימון, תנועה ותרגול.

במידה ואתם מחפשים פיזיותרפיסטית בפתח תקווה או בסביבה, הגעתם למקום הנכון, דליה דויטש הינה פיזיותרפיסטית בפתח תקוה המתמחה בתחומי הגריאטריה ואורתופדיה.

ברשות דליה דויטש ניסיון של למעלה משלושים שנה במסגרתו ביצעה מגוון רחב של טיפולים פיזיותרפיסטים, סייעה לאנשים אשר סבלו מפגיעות גופניות שונות ותרמה תרומה גדולה ומשמעותית לשיקומם של אנשים רבים.

הניסיון הרב, המקצועיות והיחס האישי והתומך של דליה דויטש לכל מטופליה, הפכו אותה לאחת מהפיזיותרפיסטיות המבוקשות ביותר באזור פתח תקווה והסביבה.

עבודת הפיזיותרפיסט

בכדי לסייע לאנשים אשר סובלים מפגיעה גופנית כזאת או אחרת, על הפיזיותרפיסט להתאים את שיטות התרגול המתאימות ביותר למצבו ולהעניק לו את הדרכה אשר תאפשר לו להשיג את התוצאות הטובות ביותר, זאת תוך התחשבות מלאה ברמת היכולות של אותו אדם ובהתאם למצבו הפיזי – בסופו של דבר המטרה תהיה לסייע לאותו אדם לשפר את תפקודיו מבלי חלילה לגרום לנזק גופני אחר, אשר יכול לנבוע מתרגול מאומץ מדי.

פיזיותרפיסטים רבים מתמחים בתחומים ספציפיים מתוך עולם הפיזיותרפיה כמו: פיזיותרפיסט ספורט המתמחה בטיפול באנשים אשר נפגעו כתוצאה מספורט, פיזיותרפיסט גריאטריה המתמחה בסיוע לאנשים במצב גריאטרי ועוד מגוון רחב של תחומי התמחות.

במידה ואתם תרים אחר פיזיותרפיסט אשר מתמחה בתחומי הגריאטריה או האורתופדיה, דליה דויטש מהווה כאשת המקצוע אשר תענה על כל דרישותיכם. דליה דויטש הינה פיזיותרפיסטית בפתח תקווה בעלת ניסיון רב, אשר מתמחה בתחומים אלו.

במסגרת הניסיון הרב והעבודה בבתי חולים, מרכזים סיעודיים וביקורי הבית, סייעה דליה דויטש למטופלים רבים בשיפור מצבם, זאת על ידי חיזוק השרירים ובהפחתת הכאבים.

הטיפול האישי, המקצועי והמסור של דליה מסייע לאפקטיביות ולהצלחה של הטיפול הפיזיותרפיסטי, אשר בכוחו להעלות את רמת חייהם של המטופלים בצורה משמעותית.