פיזיותרפיה בבית המטופל

אנשים אשר זקוקים מסיבות שונות לטיפולי פיזיותרפיה הינם אנשים עם פגיעות גופניות כאלו ואחרות ומהסיבות הללו, כל יציאה מהבית יכולה להיות מלווה בקושי רב הן עבורם והן עבור בני משפחתם או המלווים שלהם, כחלק מכך המקום האידיאלי עבורם לביצוע הטיפול יהיה בבית שלהם.

כשמדובר בפיזיותרפיה עבור אנשים מבוגרים במצב סיעודי, יציאה מהבית תהיה אף מורכבת וקשה יותר ובדיוק בכדי למנוע את העול הזה של הבאת המטופל אל קליניקה של פיזיותרפיסט, דליה דויטש הינה פיזיותרפיסטית מקצועית ומנוסה המעניקה טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל בפתח תקווה. דליה דויטש מגיעה עד לבית המטופל עם כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע התרגילים הפיזיותרפיסטים ובכך מאפשרת נוחות מקסימאלית הן למטופל והן לבני המשפחה שלו.

היתרונות של פיזיותרפיה בבית המטופל

טיפול פיזיותרפיה המתקיים בבית המטופל טומן בחובו שפע של יתרונות ובין היתר: האפשרות לביצוע התרגול בסביבה מוכרת, נוחה ובטוחה עבור המטופל ובני משפחתו. אפשרות לפיזיותרפיסט להדריך את המשפחה או המטפל כיצד לבצע את התרגילים השונים יחד עם המטופל.

תרגול פיזיותרפיה תוך לקיחה בחשבון של פרמטרים שונים בבית המטופל כמו: גודל החלל, אביזרים שונים המהווים חלק ממנו וכדומה. במידת הצורך הפיזיותרפיסט יעניק שירותי הכוונה וייעוץ כיצד לשנות את הבית או איזה אבזרי עזר לקנות בכדי לאפשר סביבה המתאימה ביותר לצרכיו של המטופל.

כל היתרונות הללו, לצד העובדה שאין צורך ביציאה מהבית, גורמים לכך שרוב המטופלים ו/או בני משפחתם מעדיים לבצע את הטיפול הפיזיותרפיה בבית.

כך שבמידה ואתם מתגוררים בפתח תקווה ומעוניינים בשירותיה של פיזיותרפיסטית המציעה שירותי פיזיותרפיה בבית המטופל בפתח תקווה, דליה דויטש הינה הכתובת עבורכם.

דליה דויטש הינה פיזיותרפיסטית מוסמכת המתמחה בתחום הגריאטריה והאורתופדיה. דליה מתמחה במתן טיפולי פיזיותרפיה בבית המטופל בפתח תקווה. באמצעות הכלים והידע המקצועי הרב שיש ברשותה, תבצע את התרגול בסביבה הביתית המוכרת והבטוחה של המטופל.

בעת הצורך, דליה דויטש גם מייעצת ומדריכה את בני המשפחה או המטפלים, איך להמשיך ולסייע למטופל לתרגל תרגילים שונים אשר יסייעו בהפחתת הכאבים ובשחרור השרירים.