בחירת פיזיותרפיסט

טיפולי פיזיותרפיה מתאימים עבור מטופלים בכל גיל, כאשר המשותף להם הוא פגיעות באזורים שונים בגוף הנובעים מסיבות שונות כמו פציעה, מחלה או שחיקה. מטרת הטיפולים הפיזיותרפיים היא לנסות ולשפר את יכולות תפקוד הגוף ולמנוע כאבים מהמטופל.

טיפולי פיזיותרפיה מתבצעים על ידי שימוש בשיטות וטכניקות שונות ובין היתר: עיסוי, תרגול באמצעות עזרים שונים וטיפולים המתבצעים באמצעות מכשור מתקדם.

באמצעות הכלים והידע שברשותו, מתאים הפיזיותרפיסט את סוג התרגול והטיפול למטופל, זאת בהתבסס על גילו, יכולת התפקוד שלו, סוג הבעיה ממנה הוא סובל ופרמטרים נוספים.

דליה דויטש הינה פיזותרפיסטית בפתח תקווה בעלת ניסיון של שנים רבות והתמחות בתחום הגריאטריה ואורתופדיה. דליה דויטש מעניקה טיפולים בבית המטופל מה שמקל מאוד הן עליו והן על משפחתו.

ביצוע אבחון פיזיותרפי

אבחון פיזיותרפי דורש מקצועיות וניסיון רב מצד הפיזיותרפיסט המטפל. בשלב הראשון הוא ישאל שאלות ויבצע בדיקה ראשונית בכדי לאסוף כמה שיותר נתונים לגבי הבעיה. בהמשך, הוא יבצע בדיקה מקיפה יותר ומבחנים גופניים כאלו ואחרים בכדי לקבל כמה שיותר פרטים לגבי מצב המטופל.

בהתאם לנתונים אותם הוא אסף, יתאים הפיזיותרפיסט את תכנית הטיפול האישית המתאימה ביותר עבור אותו המטופל.

דליה דויטש – פיזותרפיסטית בפתח תקווה, מבצעת את האבחון בבית המטופל, זאת על ידי הצגת שאלות רלוונטיות לבני המשפחה,התבססות על נתונים רפואיים כאלו ואחרים וביצוע של בדיקה רפואית. בהתאם לממצאיה מתאימה דליה את השיטות והטכניקות המתאימות ביותר עבור אותו המטופל.

בחירת פיזיותרפיסט

בחירת פיזיותרפיסט אינה עניין של מה בכך, מדובר באיש מקצוע שתפקידו דורש מקצועיות ואחראיות רבה ובכוחו לסייע באופן משמעותי לטיפול בפגיעות הגופניות השונות של המטופל.

במידה ואתם תרים אחר פיזיותרפיסט בתחומי הגריאטריה והאורתופדיה בפתח תקווה והסביבה, דליה דויטש – פיזותרפיסטית בפתח תקווה הינה פיזיותרפיסטית מקצועית עם ניסיון של מעל שלושים שנה בתחום. הניסיון והמקצועיות של דליה מסייעים לה בביצוע אבחון מקצועי ובהתאמת שיטות הטיפול והתרגול המתאימים ביותר, באמצעות שימוש בשיטות אלו מסייעת דליה דויטש – פיזותרפיסטית בפתח תקווה בהפחתת הכאבים במקומות הבעייתיים ולהעלאת רמת החיים של המטופל.