תכנית הטיפול אישית

עבודתו של הפיזיותרפיסט דורשת ממנו לקחת על עצמו הרבה אחריות מקצועית וכחלק מכך הוא נדרש להקפיד על רמת מיומנות גבוהה ועל מקצועיות ללא פשרות.

טיפולי פיזיותרפיה כוללים שימוש במגוון רחב של טכניקות ובין היתר: שיטות טיפול ידניות, שימוש במכשור חשמלי מתקדם ובציוד עזר נוסף, ביצוע של תרגילים רפואיים שונים ועוד מגוון רחב של טכניקות אשר מטרתן לסייע למטופל להתגבר על הכאבים והקשיים מהם הוא סובל כתוצאה מהפגיעה הגופנית.

תכנית הטיפול הפיזיותרפית נבנית למטופל באופן אישי תוך לקיחה בחשבון של פרמטרים שונים הקשורים למצבו הרפואי, לגילו ולבעיות השונות בגינן הוא נזקק מלכתחילה לטיפול פיזיותרפיה.

דליה דויטש מתמחה בטיפולי פיזיותרפיה ביקור בית בפתח תקווה – במסגרת הטיפולים היא מגיעה עד לבית המטופל ומתאימה את טכניקות הטיפול השונות לסביבה הביתית והיומיומית אליו רגילים המטופל ומשפחתו.

ברשותה של דליה דויטש ציוד עזר מתקדם אשר מסייע בחיזוק ובשחרור של השרירים, בהפחתת הכאבים ועוד. דליה דויטש מגיעה עם הציוד עד לבית המטופל בפתח תקווה ובאמצעות הידע המקצועי והניסיון הרב שברשותה מתאימה את הטיפול הפיזיותרפי הרצוי והנכון תוך שימוש בעזרים המתאימים לצורך מתן הטיפול היעיל ביותר.

דליה דויטש הינה פיזיותרפיסטית עם ניסיון רב של למעלה משלושים שנה המתמחה בתחומי הגריאטריה והאורתופדיה.

כך שאם אחד מהוריכם מתקשה בהליכה או סובל מפגיעה גופנית כזאת או אחרת הן בעקבות פציעה, שחיקה או כל סיבה אחרת, דליה דויטש תוכל לסייע לכם באמצעות טיפולי פיזותרפיה ביקור בית בפתח תקווה.

היא תגיע אליכם עד הבית תשאל את כל השאלות הרלוונטיות, תבצע את הבדיקות המתאימות ובהתאם לממצאי האבחון, תתאים את שיטות הטיפול הטובות והמתאימות ביותר אשר מטרתן לסייע למטופל להתגבר על הכאבים מהם הוא סובל או לתפקד גופנית בצורה טובה יותר.

מעבר למקצועיות ולניסיון הרב שברשותה, דליה דויטש מקפידה גם על יחס אישי ועל שירות איכותי. היא תגיע לבית המטופל בשעות הנוחות עבורו ועבור משפחתו ותעניק לו טיפול מקצועי תוך הקפדה על סבלנות ורגישות רבה ומתן של יחס אישי.